PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169182}

Bałwanek

The Snowman
7,6 610
ocen
7,6 10 1 610
Bałwanek
powrót do forum filmu Bałwanek

fajna bajka,

użytkownik usunięty

bajka o baławanku idealna na zimowy wieczór, robiona jeszcze w starym stylu animacyjnym ale polecam

ocenił(a) film na 10

Ta bajka to pierwsze wspomnienie z mojego dzieciństwa, miałem 3 lata jak ją obejrzałem. Bardzo mnie wzruszyła, rozpłakałem się. Potem przypadkowo widziałem ją dwa razy i zawsze wzbudzała we mnie tak samo silne emocje :)

ocenił(a) film na 10

Bardzo, bardzo dobra kreskówka. Może ciut "za słodka", ale potrafi chwycić za serce, zwłaszcza muzyką. Tym niemniej dobrze się stało, że przegrało Oscara z "Tangiem" Rybczyńskiego.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

warta podkreslenia cudowna muzyka... to ona stwarza tutaj ten klimat :)

ocenił(a) film na 9
Kuros

No właśnie-wspaniała muzyka, zwłaszcza piosenka w scenie, w której chłopiec z bałwankiem lecą do Mikołaja. Jedna z moich ulubionych bajek, z pięknym, choć smutnym zakończeniem, które dość łatwo przewidzieć.

ocenił(a) film na 9

Ja dopiero teraz ją obejrzałam jako dorosła osoba ale bardzo mi się podoba i naprawdę można się wzruszyć. Szczególnie kiedy lecą na Biegun Północny i leci ta piękna piosenka oraz na końcu kiedy Bałwanek się rozpuścił :( mogło być weselsze zakończenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones