PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 642
oceny
6,4 10 1 23642
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

wątek jak dwojka gejów zaadoptowała dziecko był chyba nie przemyslany, nie rozumiem takich ludzi po co w to pakuja dziecko!!!

pozdrawiam
ciao!!

użytkownik usunięty
mai

co racja to racja, ja ci dziekuje pojsc pozniej do szkoly i powiedziec ze sie ma 2 ojcow :EEEEEEE

Chyba,ze spoleczenstwo jest na tyle rozwiniete, ze taka "ciekawostke" traktowalo by na rowni z tymi, ze ktos wychowuje sie bez ojca, czy bez matki, lub mieszka z babcia, bo rodzice nie zyja...czyli znajduje sie w sytuacji innej niz wiekszosc, ale powszechnie akceptowanej...nieakceptuje sie homoseksualistow, chociaz nie ma do tego zadnych logicznych powodow...jesli sie czegos nieakceptuje to znaczy,ze sie uwaza to za cos zlego, jesli jest to cos zlego, to stanowi jakies zagrozenie tak jak np. kryminalista, ktory kradnie,stosuje przemoc,czyli robi rzeczy ktore sa zle,bo stwarzaja zagrozenie dla innych...dlatego sie ich nieakceptuje...i jest to naturalne, natomiast nieakceptowanie koloru skory jest bezpodstawne, poniewaz jest krzywdzace - jest zle,czlowiek bedacy rasista jest zly...nieakceptowanie homoseksualistow takze nie ma podstaw, homoseksualizm nie jest zly, ci ludzie nikogo nie krzywdza, nie moga zatem byc tak traktowani tylko z powodu swoich preferencji sexualnych,ktore sa odmienne od tych co ich nieakceptuja...to tak jak rasizm...gdzie kolor skory przesadza o czlowieku i nikogo nie interesuje jaki jest...homoseksualizmem nie mozna sie zarazic, homoseksualizm to nie choroba i nie mozna sie go nauczyc, bo to nie jakis zly nawyk, to nie sa alkoholicy, czy narkomani...w tym nie ma nic zlego, wiec zle jest nieakceptowanie odmiennosci,ktora jest naturalna tak jak rozne rasy...ludzie roznia sie wierzeniami,ale to juz sa wymysly i tolerancja religijna polega na zasadzie,czy dana religia jest zla,czyli stanowi zagrozenie dla innych np. niektore sekty moga stanowic zagrozenie, wiec nie sa tolerowane...poza tym nietolerancja religijna jest bezpodstawna i uwazana za cos zlego....mimo to nadal istnieje rasizm i uprzedzenie do wyznawcow innej religi,ale skala ich jest nieporownywalnie mniejsza niz wczesniej. Zanim czarni uzyskali rownosc, zyli bez praw,a zanim zostali zaakceptowani przez wiekszosc, byli przesladowani...wyznawanie innej religi tez bylo swojego czasu nielegalne,pozniej nieakceptowane itd...tak samo bedzie z homoseksualistami...niestety zanim dostana nalezne prawa w wiekszosci krajow minie sporo czasu, a jeszcze wiecej zanim przestana byc napietnowani przez spoleczentwo...niestety przez ten czas ktos bedzie musial znosic ta niesprawiedliwa i bezpodstawna wrogosc,aby pozniej ta odmiennosc mogla byc coraz bardziej akceptowana tak jak odmiennosci rasowe,kulturowe,religijne,kto re do tej pory sa przez niektorych nietolerowane...teraz sa w mniejszosci,ale kiedys byla to przeciez wiekszosc...tak bedzie tez w przpadku homoseksualizmu...lepiej miec dwoch ojcow niz zadnego, lepiej miec dom i kogos kto cie kocha i o ciebie dba,kto bedzie pomagal,kupi ubrania,zabawki,ksiazki,zaplac i za edukacje,bedzie pilnowal czy odrobiles lekcje,czytal ksiazki,zabieral do kina,dawal prezenty na gwiazdke,pomagal rozwijac zainteresowania...oczywiscie nie wszyscy rodzice sa tacy doskonali,ale na pewno lepsi niz dom dziecka,gdzie rodzicami jest zimna instytucja dla ktorej jestes jednym z wielu i tak naprawde jestes sam..nie mowiac juz o jakims starcie...w dzisiejszym swiecie trzeba miec jakis kapital,zeby cos osiagnac,cos,co pozwoli godnie zyc...w domu dziecka trudno o mozliwosci,ktore moga zapewnic rodzice...co z tego,ze homo skoro w porownaniu z domem dziecka sa nieporownywalnie lepsi i dziecko znajduje sie w o wiele lepszej sytuacji,ktorej jedynym minusem jest bezpodstawnie uprzedzone spoleczenstwo,ktore bedzie utrudniac zycie,dopuki sie nie zorientuje,ze robi zle,dopuki wiekszosc nie zostanie uswiadomiona...

Obywatel_Internetu

Hmmm... widze że prowadzisz jakąś krucjate po necie przeciwko homofobii, ale musze cie zawieść. Na pewno chciałbyś żeby te wszystkie zarzuty pod adresem społeczeństwa były prawdziwe ale tak nie jest. od publikacji twojego postu minęło jakies 10 dni i nikt sie nie odezwał. Radze Ci że jezęli chcesz kogoś uświadomić, uzywaj mniej słów bo w tym artykule jesteś cholernie nudny. Prawda jest taka, że większość ludzi ma w dupie gejów, te ich śmieszne parady z tabliczkami jestem gejem czy lezbijką. Najgorsze jest to że homo sa takimi cholernymi egoistami. Wogóle nie przejmują się psychiką adoptowanego dziecka i nie chodzi tu wcale o postawe społeczeństwa wobec tej sytuacji. Dzieci które wychowują się bez ojca czy matki sa narażone na poważne defekty w psychice i nie zastąpią im tego nawet najbardziej wyrozumiali i kochający geje. To wszystko jest zapisane w naszych genach(potrzeba ojca i matki) i dopóki tego nie zmienisz przestań ty i podobni tobie wciskac ludziom takie pierdoły.

pozdrawiam

P.S. Nie jestem za LPR, nie słucham Radia Maryja, jestem liberałem i ateistą

Unearth

To,ze nikt sie nie odezwal nie znaczy, ze moje zarzuty pod adresem spoleczenstwa nie sa prawdziwe...Co to w ogole za argument ?? Rownie dobrze mogalbym powiedziec, ze nikt sie nie odezwal, bo czesc sie ze mna zgadza, a reszta nie ma logicznych kontrargumentow...Te smieszne parady niesluza gejom,ale nie bede sie tu na ten temat rozwodzic dlaczego tak jest...powiem tylko, ze gdymy byla tolerancja geje nie wychodzili by na ulice...

"Dzieci które wychowują się bez ojca czy matki sa narażone na poważne defekty w psychice i nie zastąpią im tego nawet najbardziej wyrozumiali i kochający geje."

O jakich defektach mowisz ?? Z twojej wypowiedzi wynika,ze brak jedego z rodzicow powoduje powazne defekty w psychice, to jakie powoduje brak obydwoch...logicznie myslac wieksze...a nie ma dla wszystkich sierot mamy i taty...sa za to geje, albo samotne osoby i co w tej sytuacji jest lepsze ??

Homo sa egoistami ?? Bo chca byc rodzicami ? Bo chca opiekowac sie sierotami, ktorych pelno w domach dziecka ??

"To wszystko jest zapisane w naszych genach(potrzeba ojca i matki) i dopóki tego nie zmienisz przestań ty i podobni tobie wciskac ludziom takie pierdoły."

Naucz sie co jest zapisane w genach. Co to znaczy potrzba ojca i matki ?? Czym jest potrzeba rodzicow ?? Zastanow sie co moga dac rodzicie to bedziesz wiedziec, ze chodzi o milosc, opieke, poczucie bezpieczenstwa, pomoc w rozwiazywaniu problemow, jednym slowem ulatwiaja zycie na tej planecie mlodej osobie. I niechodzi o roznoplciowosc tylko o zaspokojenie potrzeb emocjonalnych i materialnych. Nie ma znaczenia, czy to "mama z tata", czy wojkowie, czy starsze rodzenstwo, czy geje...rozumiesz to ?? Defekty psychiczne ?? Powiedzmy, ze jest ojciec i matka, ktorzy nie spelniaja wszystkich wymagan albo wrecz sa zlymi rodzicami, daja zly przyklad...nie dlaja o dziecko, albo wrecz je krzywdza...co nie moze tak byc ?? Czy geje, ktorzy sie staraja i mlodemu czlowiekowi prawie nic nie brakuje, jest szczesliwy i kochany, powie,ze brakuje mu mamy, czy taty ?? w jakim sensie,co ?? czego konkretnie ?? albo ten ktory mial zlych rodzicow i zostal zaadoptowany przez gejow, ktorzy dali mu to co ojciec i matka nie byli w stanie...powie, ze potrzebuje jednak tamtych tylko dlatego,ze byli roznej plci ??

Kto tu wciska pierdoly chamie bez wyobrazni? Co mnie obchodza twoje przekonania polityczne, czy religijne ? Ja nie mam tak zawezonych horyzontow, zeby tak klasyfikowac ludzi...mowimy o konkretnej sprawie, konkretnych pogladach...o twojej i mojej postawie w konkretnym temacie. To czy ta postawa jest zgodna z postawa ludzi nalezacych do jakiejs partii, czy wyznajacych jakas religie, nie ma tu zadnego znaczenia. Przynajmniej dla mnie...a co myslales, ze cie wrzuce do jednej,albo do drugiej szufladki i wlasnie mnie zaskoczyles ??? hahahaha Co mnie to obchodzi jakie masz poglady na religie i polityke...co mi to daje ?? To majabyc twoje argumenty czy co ?? Tzn. ze masz racje lub nie ?? Co to ma byc to twoje P.S. ?? Chcesz powiedziec, ze z tymi z LPR i sluchaczami r.maryja nic cie nie laczy oprocz tej homofobii ?? G. mnie to obchodzi, ze jestes od nich lepszy, bo chyba to chciales zaznaczyc...dla mnie poszerzasz szeregi "malo myslacych, ale gadajacych"...czym sa twoje argumenty ???????

P.S. Wg Ciebie uzywam za duzo slow...ale i tak ich nie starczylo, abys
zrozumial o czym pisalam. Jestem nudna, a ty ciekawy i
fascynujacy... dzieki swojej malej liczbie wyrazow. Twoje kryteria
oceny sa niesamowite, tak samo jak argumenty...

ocenił(a) film na 8
Obywatel_Internetu

Przyłączam się do Obywatela Internetu :). Moim zdaniem dużo lepiej dla dziecka gdy jest darzone miłością przez dwóch ojców czy też matki niż nie mieć żadnego rodzica i wychowywać się w domu dziecka (zwłaszcza słysząc co się w niektórych dzieje). Samotnym matkom nie odbiera się dzieci tylko dlatego, że nie mogą im wyrównać braku ojca. Dlaczego więc nie dać szansy gejom czy lesbijkom? Ale zanim do tego dojdzie ludzie muszą nauczyć się akceptacji samych homoseksualistów, bo inaczej cała ich miłość do dzieci nie naprawi szkód w psychice wyrządzonych przez nietolerancyjne społeczeństwo. Bo to są ci co szkodzą, a nie geje. To ci dziwni ludzie którzy nie potrafią zrozumieć i zaakceptować odmienności.

mai

zgadzam sie z tobą w 100% Unearth
i jest 2 do 2-óch :]

a w ogóle niestety widze ze takich dyskusji na filmwebie (i nie tylko) jest coraz wiecej-ja jako praktykujaca katoliczka mam nadzieje (naiwna baba) ze kiedys ludziom to "przejdzie"
ze dadzą spokoj z homosensualizmem-to no ani normalne ani naturalne.

pozdro

ocenił(a) film na 6
jajaja6

3:2
Jestem za obywatelem internetu.



"Ani to normalne ani naturalne"
Sorry, ale to ty jesteś NIENORMALNA
włączając w to Unearth
Może kiedyś "przejdzie" ci głupota.
Niestety w to wątpię.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones