PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 638
ocen
6,4 10 1 23638
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

2 dni temu byłem na tym w Multikinie. Mojej dziewczynie jak i jej siostrze film bardzo się podobał. Ja nie jestem aż tak zachwycony ale muszę przyznać ze film jest naprawdę niezły. Na szczególna pochwałę zasługuje gwiazdorska obsada, jak łatwo się domyśleć dobrzy aktorzy dobrze grają. Film nie wywoływał takich salw śmiechu jak American Pie III, ale widownia często się śmiała. Na kilkaset osób niekt nie opuścił sali mimo ze za drzwiami czekały drinki, przekonski i dyskoteka (sylwester w Multikinie). Humor jest dość subtelny i było tak że część osób sie śmiała w jednej chwili inni w innym momencie.
Ktos pisał ze film jest nudny.. zupełnie tego nie rozumiem, nie nudziłem się ani przez chwilę. Nie jest to film akcji gdzie ciągle coś się dzieje więc nie mam zastrzeżeń.
Zasadniczą wadą jest to że dało się przewidzieć zakończenie po około 20 min. filmu. Cała reszta jest ok.

ocenił(a) film na 7
wojtaswww

U mnie na sali kinowej bylo podobnie, atmosfera z The Family Stone udzielila sie wszystkim widza i byla tak 'fajnie' =]]]

ocenił(a) film na 7
wojtaswww

U mnie na sali kinowej bylo podobnie, atmosfera z The Family Stone udzielila sie wszystkim widza i byla tak 'fajnie' =]]]

ocenił(a) film na 7
wojtaswww

U mnie na sali kinowej bylo podobnie, atmosfera z The Family Stone udzielila sie wszystkim widza i byla tak 'fajnie' =]]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones