PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 627
ocen
6,4 10 1 23627
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

Ubaw po pachy! Żartuję tylko. Na filmie reżysera o bardzo dźwięcznym nazwisku "Bezucha", nie usmiałem się praktycznie ani razu. Właściwie nie wiem jak mam zdefiniować ten film. Chyba tragikomedia? Przyznać się takze muszę do tego, że ten film mógłby właściwie nie powstać bo nie zawiera w sobie żadnych oryginalnych treści. Wszystko juz było i to w znacznie lepszym wydaniu. Klimat świąteczny takze nie ratuje tego obrazu. W filmie występuje sporo aktorów, ale żaden z nich nie wybija się ponad przeciętność całej grupy. Nawet Diane Keaton, czy chociazby Luke Wilson. Przy takiej ilości bohaterów można było pokazać cały wachlarz osobowości, ale scenariusz na to nie pozwala. Ogólnie rzecz biorąc film wtórny i mało zabawny. Niepotrzebna produkcja, którą mimo wszystko mozna obejrzeć w większym gronie.
5/10

ocenił(a) film na 3
Bialy_Pielgrzym

zgadzam się prawie całkowicie. absolutnie przewidywalny, mało oryginalny, nieciekawy, niezabawny.
tylko z ostatnim stwierdzeniem się nie zgadzam. nie da się oglądać w żadnym gronie czy małym czy dużym, a i w samotności niezazbytnio. świąteczna kiszka w amerykańskim wydaniu. stracone 103 minuty :(

ocenił(a) film na 3
podarty_pantalon

oj, zgadzam się z wami. dodałabym: irytujący

obywatelw

Irytujący i wcale nie ma świątecznego klimatu wg mnie. Śnieg i choinka to jednak za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones