PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 642
oceny
6,4 10 1 23642
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

Swietny!

ocenił(a) film na 7

Wlasnie obejzalem, i jak z tytulu wynika bardzooo mi sie podobal! BARDZO! FILM JEST SWIETNY XDDD

aha no i utwierdzilem sie w fakcie ze Ci ludzie ponizej zupelnie nie znaja sie na filmach i nie maja zbyt dobrego poczucia chumoru... coz... tylko wspolczuc ;) Szczesliwego Nowego Roku =***

ocenił(a) film na 7
nate_3

No i Rachel McAdams oczywiscie byla BOSKA XDD ale Sarah Jessica Parker mnie zaskoczyla! zagrala bardzo dobrze XD yhhh yhh XDD

nate_3

cóż, nawet gdybyś tego filmu nie widział, przecież i tak powidziałbyś, że jest fantastyczny. prawda? tak bardzo broniłeś go, zanim miałeś okazję go obejrzeć, że za nic nie przyznałbyś nam racji. a stwierdzenie, że 'Ci ludzie nie znają sie na filmach' jest zaiste śmieszne. o dzięki Ci Filmowa Wyrocznio, która powiesz, co jest dobre, a co złe.. proponuję trochę więcej pokory. i słownik ortograficzny.

ocenił(a) film na 7
mihal

Nie prawda! Bronilem go, gdyz lubie Rachel McAdams a ze mna to juz tak jest, jak lubie bardzo jakiegos aktora to kazdy jego film musi byc swietny (coz... taka choroba XD). Niestety zawidolem sie na Red Eye, mimo, ze wczesniej tez bardzo go chwalilem ==' ... wiec nie wmawiaj mi ze sam siebie oklamuje twiedzac, iz The family Stone jest Swietnym filmem a w glebi duszy wiem ze to DNO! yyyy... a co do tej wyroczni to moze Ty zastanowil bys sie nad sowim zachowaniem... OK rozumiem nie podoba Ci sie ten film... juz slyszelismy, wiec daj spokoj. Tobie tez zycze troche pokory... a co do slownika, to nie zalezy mi na poprawnej ortografi.

PS. a jakie filmy wg Ciebie NIE sa nudne? i warte obejzenia?

nate_3

'Ci ludzie ponizej zupelnie nie znaja sie na filmach' - to Twoje zdanie, nie moje, a kimże jesteś, że pozwalasz sobie na tak autorytarny sąd o cudzych gustach? stąd prośba o pokorę.
jakie filmy są warte obejrzenia? choćby wszystkie stanleya kubricka, ze szczególnym uwzględnieniem 'dr.strangelove..', '2001 odysei kosmicznej', 'mechanicznej pomarańczy', 'lśnienia' i 'pełnego magazynku'. wszystkie lyncha, przede wszystkim 'lost highway', także 'mullholand drive', 'człowiek słoń' z wcześniejszych. filmy zelenki, aronofsky'ego, ale też allena, von triera. tarantino, z wyjątkiem 'kill billi', tykwera i naprawdę jeszcze wielu, wielu innych. z nowości - 'trzy pogrzeby melquiadesa estrady', 'manderlay', 'ty i ja i wszyscy których znamy', koniecznie 'pani zemsta'. i pewnie jeszcze klika nowych filmów, których jak dotąd, niestety, nie obejrzałem. ja naprawdę lubię kino i po prostu nie podoba mi się, jak ktoś mówi mi, że zupełnie nie mam o nim pojęcia (choć faktycznie znam się na nim bardzo słabo) tylko dlatego, że nie podoba mi się film, który.. no cóż, po prostu mi się nie podoba. jak dla mnie możesz być nawet fanem dudikoffa, tylko proszę, nie mów, że jeżeli ktoś go nie lubi, to nie ma pojecia o kinie.
a co do ortografii - cóż, może Ci nie zależeć. równie dobrze może Ci nie zależeć na deklinacji i koniugacji i możesz używać wyłącznie bezokolicznikowych form czasowników oraz rzeczowników w mianowniku.

ocenił(a) film na 7
mihal

"...i pewnie jeszcze klika nowych filmów, których jak dotąd, niestety, nie obejrzałem..." te komentarze powinny Cie nauczyc ze nie powinno sie wypowiadac o filmach ktorych sie nie widzialo... Sam tak pisales =]

ps. Jestes polonista? =]

nate_3

oczywiście, że tak pisałem, bo uważam, że idiotyczną jest próba oceniania filmów przed ich obejrzeniem, dlatego też tego nie uczyniłem. filmy, o których napisałem wyżej, zdążyłem już zobaczyć i mogę o nich powiedzieć, że warto je polecić. natomiast z całą pewnością zbliżają się także premiery kilku filmów, których jeszcze nie widziałem, ale które prawdopodobnie będą niezłymi ('Jarhead' Mendesa, 'Opowieści z Narnii', 'Monachium', 'Łuk').

Nie, nie jestem polonistą.

ocenił(a) film na 10
mihal

Też nie rozumiem jak można ocenić film po samej tylko obsadzie.
Zazwyczaj jak nie widziałem filmu a już widziałem zapowiedź i przeczytałem "streszczenie" to mówie że zapowiada się nieźle albo że nieciekawie, ale nigdy przed obejrzeniem nie wystawiam osądów.. nie raz się na coś napalałem co okazywało się klapą:(

ocenił(a) film na 6
nate_3

nie chce sie wtracac ale musze poprzec mihala w tej waszej konwersacji. A ten twoj cytat raczej ma sie tak jak piernik do wiatraka:p
Chodzi mi o ten tekst z gustami. Mimo ze to bylo w zartobliwym tonie nie powinno sie tak pisac. A co do filmu to byl calkiem fajny, taki mily filmik na pozny wieczor.

ocenił(a) film na 7
Kephir

Zakonczmy juz to. Tobie sie nie podoba a mi bardzo... wystarczy.

nate_3

moim zdaniem ten film nie jest powalający ale są dobre momenty - chociaż mogło byc ich wiecej. :) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones