PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 638
ocen
6,4 10 1 23638
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

Całkiem niezly film o nieco dziwacznekj rodzinie, która spędza razem święta. Mamy tu niezłą
obsadę, i całkiem dobry klimat, pomimo przewidywalnej fabuły. Film na szczęścioe
pozbawiony jest slabych i wymuszonych żartów obecnych w tego typu produkcjach. Zamiast
tego diostajemy ciepłą opowieść o więzach rodzinnych. Pewna doza smutku tylko urealnia całą
historię. Myślę że nie można czuć pelni szczęścia bez odrobiny bólu ponieważ obie te rzeczy
bywają ze sobą związane. Nawet gdy film wkracza na poważniejsze tory, nie traci nic ze swego
uroku. Wszystko jest tu dopasowane i podane w odpowiednich proporcjach.

Jeśli wiec chcecie obejrzeć jakiś świateczny film, to zamiast głupiej ckliwej komedyjki
wybierzcie ten, sądzę że się nie zawiedziecie.

7/10

ocenił(a) film na 7
Jarek Bachanek

Czy może ktoś opowiedzieć mi końcówkę? Niestety nie widziałem końcówki i nie wiem jak to wszystko się skończyło. Ich mama zmarła, a facet który miał wyjść za Parker wyszedł za jej siostrę tak? Parker wyszła za brata?

ocenił(a) film na 7
mati113

Tak dokładnie było. Sam widzisz, że nsawet nie widząc końcowki łatwo można odgadnąć jak skończył się film. Ale w takich filmach ma ona drugorzędne znaczenie więc można przymknąć oko.

ocenił(a) film na 8
Jarek Bachanek

Właśnie zobaczyłem. Dobry film. Polsat jak zwykle nie zawiódł i koncówka mi się nie nagrała bo nie przewidziałem, że będzie takie opóźnienie w programie. Dzieki za napisa nie jak się to wszystko skonczylo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones