Barbra Streisand

Barbara Joan Streisand

8,2
3 988 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbra Streisand

Jakie filmy najbardziej polecacie z filmografii Barbry?

anitka333333

Myślę, że na pewno "Funny girl", "Narodziny gwiazdy" i "Książę przypływów" a no i oczywiście fenomenalny "Tacy byliśmy"!!! Bardzo trudny wybór ;)

anitka333333

jak jej za młodu nie widziałeś to spokojnie możesz ja całkowicie pominąć. Tylko w środowisku chrzczonych nożykiem o niej mówią reszta pomija ten "talent".

użytkownik usunięty
markin

Weź się schowaj do nory, pytanie brzmi 'Od czego zacząć?' a nie 'Co myślisz o jej aktorstwie?'.

Oczywiście aktorka fenomenalna a ja ze swojej strony polecam najbardziej No i co, doktorku?, Wielkie Starcie i Miłość ma dwie twarze. Piękne sentymentalne kino :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ważne jest, zebyś nie zaczynał od Jentl, tzn. mi osobiście ten film sie podobał, natomiast wielu moich znajomych zniechęcił :)

użytkownik usunięty
prix22

Coś w tym jest, na szczęście nie zaczynałem od Jentł, obejrzałem go dopiero jako 5-ty film. Film solidny, ale mniej wciąga/zachwyca. Może to wina tego, że jednak Barbra przyzwyczaiła mnie do sentymentalnych romansideł ;)

anitka333333

"Zabawna dziewczyna" (to chyba najlepsze na początek, "Tacy byliśmy", "Jentł"

anitka333333

najlepszy film baśki to "No i co, doktorku?", następnie "Puchacz i Kotka" i "W pogodny dzień zobaczysz przeszłość" , resztę bym sobie darował.

anitka333333

Nie wszystkie tutaj wymienione widziałem, ale "Narodziny gwiazdy" zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Finałowa piosenka... powala.

anitka333333

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o Hello, Dolly! ja w tym filmie jestem po prostu zakochana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones