Gabriela Spanic

Gabriela Elena Španić Ulterra

8,3
339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Spanic

czy jakas stacja emituje nowe seriale z Gaby? ostani jaki byłw polsce to chyba Virginia? a szkoda bo to niezwykle utaletowana aktorka

Lady_Rita

w Polsce narazie zadna telenowela z Gabriela nie zostala wyemitowana... zreszta odkad Gaby przeszla do Telemundo, to jej swiatowa popularnosc spadla

Romeeooo

telenowela La Venganza była beznadziejan oglądałam ją na jednej z meksykanskich telewizji ale La Prisionera jest naprawde dobrym serialem myslę, ze to najlepsza rola Gabrieli po "Paulinie" i wogóle fabuła Prisionery jest dośc ciekawa dziwę sie, że TVN dawął taki chłam jak Biały Welon a nie wykupił praw do tego serialu

Lady_Rita

Ja widzialam tylko "Pauline" z jej udzialem ale nie cala tylko urywkami od pewnego momentu zaczelam ogladac i w sumie zaluje ze calej nie widzialam bo telenowela byla fajna...

Agusia

Paulina była swietna... najlepsza telenowela latynowska. ja tez nie oglądałam od poczatku tylko od 30 któregoś odcinka

Lady_Rita

Oj, Paulina była rewelacyjna... Ja oglądałam od pierwszego odcinka. Ten serial mam w sercu wciąż i już zawsze będę go mieć. TVN mógłby puścić powtórki.

Dziewczynka_bez_zapalek

Zgadzam się ze wszystkimi co do "Pauliny". Oglądałam dużo telenowel, ale ta najbardziej mnie utkwiła w sercu i pamięci... Była rewelacyjna... Genialnie dobrana obsada od głównych ról, aż po epizody. Świetna i oryginalna fabuła zupełnie inna od reszty. Zdecydowanie, to moja ukochana telenowela i pierwsza, którą oglądałam od początku (pamiętam doskonale... Tak, jak byłoby to wczoraj, te pierwsze odcinki), jeszcze w żadnej nie rozwijały się tak akcje jak w tej! A do tego wątki nie wlekły się ... Ale za to nie widziałam, niektórych końcowych odcinków. W tym najważniejszego - finału :( Gdyż byłam na wakacjach i nikt tam nie miał TVN-u
(no poza jedną ciocią, gdzie mogłam tam obejrzeć przypadkowo kilka odcinków, bo też to oglądała z całą rodziną). Tego dnia wracałam z wakacji i tak mnie było strasznie przykro, jak się kończył. Ale nie wiedziałam dlaczego? Czy dlatego, że to już był ostatni odcinek, czy też, bo nie zobaczę go? Pewnie to i to … Ale miałam nadzieję, że powtórzą ją za jakiś czas, to była ich druga obok "Esmeraldy" najpopularniejsza telenowela w Polsce, a tu co... Dalej nic! Straciłam nadzieję... Już chyba nigdy nie doczekamy się powtórek, tej wspaniałej telenoweli. Szkoda nawet nie wiedzą ile przez to tracą! Możemy tylko pozazdrościć Węgrom, że mogą ją oglądać! :(
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones