Gabriela Spanic

Gabriela Elena Španić Ulterra

8,3
339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Spanic

Ona jest po prostu TRAGICZNA ! Kiedyś oglądałam te debilne latynoskie telcie - srelcie (na szczęście już dawno zmądrzałam i przestałam) - w "Virginii" była po prostu DO DUPY ! Nie widziałam innych seriali z jej udziałem, więc nie będę się wypowiadać na temat jej pozostałych ról, chociaż znając te latynoskie pseudo-gwiazdy pewnie wszędzie gra podobnie... W każdym razie w tej durnej "Virginii" była po prostu KOSZMARNA - grała tak, jakby miała zaparcie i się wysilała żeby zrobić kupę - ten jej wytrzeszcz, stękający głos i cała reszta :D A ten jej ,,styl" - szkoda gadać... Bezguście i tyle !

angelika_kwasniewska

Co ci to dało że takie głupoty napisałaś?

angelika_kwasniewska

hehehe kolejny post na temat urody pani Spanic, założony przez kobietę, pewnie zazdrosną i pełną kompleksów. Ta kobieta swego czasu była jedną z najpiękniejszych aktorek latynoskich i Miss Wenezueli, a to chyba mówi samo za siebie. Co do stylu, czyli kostiumików w Virginii, to nie zapominaj, że tak zaplanowali to scenarzyści, to nie jest jej prywatny styl, po prostu załozyła, to co jej kazali :) Co do gry, to świetnie zagrała w Paulinie, zwłaszcza tą złą wersję, Paolę Bracho, Virginia była powieleniem scenariusza z Pauliny i w sumie średnio mi się podobała przez to. Tak czy siak mówienie, że ta kobieta jest brzydka, to chyba tylko świadczy o zazdrości. Czy jest głupia? tego nie wiem, nie znam jej prywatnie :) Jest dość kontrowersyjna, stale są jakieś afery z jej udziałem, to fakt, ale być może to tylko medialna gra, a ona ma bekę z każdego kto to "kupuje".

użytkownik usunięty
angelika_kwasniewska

odlądnij Paulinę . tam zagrała świetnie i za to ja kochamy <3

angelika_kwasniewska

Kogos hejtujesz ale swoje foty w avatar tez dajesz pewnie jestes sama szkaradna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones