Gabriela Spanic

Gabriela Elena Španić Ulterra

8,3
339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Spanic

Mi najbardziej spodobała się w Paulinie( la usurpadora) tam zagrała naprawde świetnie i bardzo mi sie spodobało, inne filmy w których wystąpiła były ok ale nadal w pamieci pozostanie mi jako Paulina/Paola

rilla93

to wogóle była najlepsza telenowela, inne nie były juz tak ciekawe. Gabriela zagrała fenomenalnie, zwłaszcza Paolę Bracho. To wogóle był najlepszy serialowy czarny charakter: mądra, sprytna, sarkastyczna, złosliwa, sexowna i zła na wskroś. Podobało mi się to, że nie była tak bardzo nastawiona na zdobywanie Carlosa Daniela jak to zazwyczaj bywa w telenowelach. Ona chciała po psrotu zatruć zycie wszytskim dookoła. Gabrial jest fenomenalna, wspaniała aktorka o niezwykłej urodzie. Moim zdaniem zmarnowała się w telenowelach, gdyby grała w normalnych filmach byłaby najlepsza aktorka na swiecie. Trafiła troche na zły czas, bo kino latynowskie dopiero teraz wypłyneł na wierzch dzieki Gaelowi Garcii Bernalowi i Alejandowi Inarritu. Pozostaje tylko na to liczyć, ze Inarritu lub Almodovara zaangazują ją do jakiegos filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones