PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 417
ocen
7,3 10 1 8417
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Cukierkowy

ocenił(a) serial na 3

Może to dziwny przymiotnik, jaki można powiązać z serialem o medycynie sądowej, ale takie właśnie mam wrażenie. Napuszona Megan w niebotycznych szpilkach przedziera się przez bagna do ofiary. Zawsze urocza, współczująca, a nawet idealna matka, którą staje się z odcinka na odcinek zaczynając tak naprawdę od zera... i przez to kompletnie nieprawdziwa. W Gotowych na Wszystko Dana Delany grająca w identyczny sposób pasowała pośród wszystkich innych wyrazistych postaci, natomiast tutaj strasznie mnie razi. Ale to nie jest jej wina - taki scenariusz po prostu. Aż boję się pomyśleć, co by było, gdyby rolę zaproponowano Marcii Cross (Brie). Ofiary - tu także słodycz. W 90% to młode i wysportowane osoby, nad którymi genialna Pani ekspert może się pochylić i powiedzieć: taka młoda/y, tyle jeszcze mogła osiągnąć. Żadnej brzydoty, żadnego turpizmu... żadnej brzydkiej prawdy o ludzkim ciele.

To może coś nowego? Skojarzenie z takimi postaciami jak House czy Temperence Brennan nasuwa się samoistnie. Zwłaszcza z tą drugą bohaterką, która swoją drogą w książkach Kathy Reichs ma córkę. Dr Kate Murphy także jest praktycznie odwzorowaniem Cammile. Curtis = Foreman z House'a itp.

Serial ten nie oferuje nic odkrywczego, ot taki przeciętniak.

Madzius888

po prostu nie oglądaj

ocenił(a) serial na 7
SatineNic

Ja zaczęłam oglądać ten serial przez przypadek i faktycznie, po obejrzeniu połowy 1 sezonu wydawało mi się, że czegoś mi w nim brakuje. Jednak z sympatii do Dany oglądałam dalej i nie żałuję teraz. Jakoś się rozkręcił. Swoją drogą wie ktoś ile ma być odcinków 2 serii? Gdzieś na stronce o Danie widziałam zdj z odc 17 i 18...

mmadelinee

To co piszę na Wikipedii ma być 13 odc, Dziś jest ostatni.

ocenił(a) serial na 7
Joanna_64

Na pewno będzie 18 i 19 odcinek ;) Z tego co wiem to 18 będzie za tydzień w USA; )

mmadelinee

http://pl.wikipedia.org/wiki/Anatomia_prawdy <- tu jest zapisane ile jest odcinków w 2 sezonie

ocenił(a) serial na 7
Joanna_64

No właśnie nie jest zapisane ile jest odcinków w drugim sezonie ;) Tylko 4 tytuły z 2 serii są wpisane ;) a tutaj http://www.youtube.com/watch?v=HQeF4Z_1s1U jest zapowiedź 18 odcinka ;)

ocenił(a) serial na 3
SatineNic

Nie oglądam.
Wyraziłam swoją opinię w przeznaczonym na to miejscu i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones