PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 472
oceny
7,7 10 1 472
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Musimy coś zrobić, wylaczyli nam serial i trzeba wysyłać do nich maila widzowie@tvn.pl
Żeby przywrócili nam serial.

Blashix

nic z tego powiedzili ze koncza i juz , kierownictwo podjeło taka decyzje i nawet nie powiedzili dlaczego

mika26

a czemu sam nie napiszesz

ocenił(a) serial na 8
mika26

Napisałem i co mi to da? Jak reszta też napisze to większa szansa

Blashix

serial jest nadal na tvn player , tam jest odcinek juz 23 ktory mial byc dzis i bedzie mozna ogladac tez kolejne codziennie

ocenił(a) serial na 8
sarah496

Racja tylko że z godzinnym opóźnieniem,bo każdy odc.będzie dodawany o 18.

Blashix

nie wydaje mi sie zeby to cos dało robia co chce , ja juz nie ogladam tvn 7

Blashix

napisałam

ocenił(a) serial na 5
Blashix

Ja pier*dole! Ot, tyle co mogę rzec na tak niecny postępek. TVN7 oszalała, tak się traktuje widza??

ocenił(a) serial na 5
Blashix

Nawet nie będę tu pisać, co znalazło się w moim mailu. Już dawno nikt mnie tak nie zdrażnił. Jeszcze żeby zmienili godzinę, to rozumiem, ale zdjąć z anteny, bo mają takie widzimisię? G*wno za przeproszeniem mnie obchodzi, że dodają na playerze. Dziś dodają jutro nie, bo nas widzów mają w głębokim poważaniu. Od dzisiaj nie oglądam tvn7!

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Tym sposobem wbili nam nóż w plecy i jestem mocno zawiedziony że wycofali emisję w trakcie trwania serialu, za co ja place podatki? Za widzi mi się TVN7

petit_fleur

Ja już wole na TV4 oglądać bo tam nie robią takich numerów. Tylko muszę nadrobić ponad 20 odcinków.

Blashix

TVN 7 - oni są nie normalni, puszczają kilka odcinków a potem zdejmują z anteny albo przenoszą na ranne godziny tak jak to było z poprzednim serialem. Dla nich lepiej nadawać po raz któryś rzędu Brzydulę albo inne powtórki. Też pisałam do nich ale mają nas głęboko w ....

ocenił(a) serial na 5
Blashix

Pozwolę sobie zacytować odpowiedź TVN7 na moją wiadomość:

"Szanowna Pani Ewelino,

Uprzejmie dziękujemy za wiadomość oraz zainteresowanie naszą ofertą programową.
Pragniemy poinformować, że w najbliższym czasie serial „Kobieta ze stali” nie będzie emitowany w TVN7– taką decyzję podjął Dział Programowy.

Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do oglądania innych ciekawych seriali. Już od czwartku 23 kwietnia pierwszy odcinek kolejnego sezonu serialu „Skazany na śmierć”.
Serdecznie zapraszamy!

Dział Współpracy z Widzami"

Niech sobie w doopę wsadzą swoją ofertę programową, w tym Skazanego na śmierć czy inne tam badziewia, jak mnie interesuje Kobieta ze stali...

petit_fleur

otóz to , mi tez tak napisali , ale słowo honoru ja do dzisiaj myslałam ze to zart prima aprilisowy nie maogłam w to uwierzyc zeby tak zrobic bez zadnej przyczyny poprostu nie moge , ogladałam w piatek i myslałam ze przerwa na wekend i od poniedziałku zacznie sie ciekawie jeszcze bardziej , a to byl ostatni odcinek jestem zła ze normalnie nie moge

ocenił(a) serial na 8
petit_fleur

Mi tak samo napisali.

Blashix

to jest jakies nienormalne , w głowie sie nie miesci jak bez powodu bez wyjasnienia mozna przerwac serial i nawet go nie przeniesc na rano paranoja, a ja tak nachwaliłam sie tvn7 ze super ze dali ta telke i pozytywnie zaskoczyła jestem poprostu zła

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Szok szok szok co ten TVN 7 wyprawia!!!!
petit_fleur Tobie tak napisali wiadomości, a na facebooku jak ludzie proszą żeby wznowili KZS lub zmienili h to kazdmu piszą taką wymówkę TVN 7 Na dalsze odcinki "Kobiety ze stali" zapraszamy na Player

ocenił(a) serial na 7
Blashix

tvn 7 to gowno. Jak tak można ? Zachęcili do oglądania a teraz co ? Ja pier szkoda slów..........................

Magic1997

teraz na facebooku pisza ze ogladalnosc była niezadawalajaca, a jak pisałam do nich to mowili mi ze musza sie tłumaczyc ze swoich decyzji, a po wrzawie na forum zasłonili sie ogladalnoscia Zal zal zal i pogratulowac niekompetencji całemu kierownictwu tvn 7

mika26

ze nie musza sie tłumaczyc

ocenił(a) serial na 7
mika26

Dobrze, ze chociaz na Tvn Player mozna ogladac.

ocenił(a) serial na 8
Blashix

Skończyłem oglądać ten cały serial, piękny film 10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones