PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Uwielbiam ten serial, świetnie przemyślany, dobrze zrealizowany, bardzo dobre aktorstwo - i poza tym świetnie dobrani aktorzy do swoich ról.
Bardzo lubię do niego wracać, a jeszcze przyjemniej by było gdyby historia miała swoją kontynuację ... ;(.
Szkoda, że już tyle czasu minęło od pierwszego sezonu, bo po takim czasie niestety na następny sezon już się nie zdecydują. Wielka szkoda, bo tak naprawdę moim zdaniem niewykorzystany potencjał.

Święta prawda,oglądałam z wielką przyjemnością,Mick i Joseph byli wspaniali w scenie przemiany,mało się nie popłakałam,widząc twarz Josepha ,gdy przepraszał.

użytkownik usunięty
Wera_135

Dokładnie, dlatego kompletnie nie rozumiem dlaczego nie było kontynuacji :(.

Ja niestety też,wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 7

Bo serial pojawił się w niewłaściwym momencie, wtedy wampiry, zombie i inne wilkołaki nie były modne i nie przynosiły zysku... spróbowali, nie wyszło i skasowali... gdyby ruszył ze dwa czy trzy lata temu kiedy to zmierzchy, pamiętniki i true blood'y robiły furorę to pewnie pociągnąłby spokojnie kilka ładnych lat... skoro pamiętniki jeszcze jakimś cudem żyją to moonlight (było nie było oparty na maskaradzie) zrobiłby furorę...

ocenił(a) serial na 8

serial wykończył słynny strajk scenarzystów na przełomie 2007/2008

użytkownik usunięty
iwonrud

Zgadzam się z przedmówcami. A wielka szkoda, serial miał naprawdę wielki potencjał ...

Kurcze, świetny serial - czemu tylko jeden sezon???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones